Новости банка АТ «Ощадбанк»

В этом разделе Вы можете ознакомиться с самыми актуальными новостями наиболее популярных банков. Будьте в курсе происходящих событий, следите за развитием компаний – мы поможем Вам в этом!

Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 21 ноя 2013, 16:36

В данной теме будут размещаться новости банка АТ «Ощадбанк». Новости дублируются с официального сайта компании. Следите за актуальными новостями Ваших банков на нашем форуме.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 21 ноя 2013, 16:37

Ще більше перемог для клієнтів Ощадбанку в акції «Вперед до перемог з Visa!»

У рамках проведення акції «Вперед до перемог з Visa!» держателі карток Visa набувають унікальні шанси виграти п’ять поїздок на Зимові Олімпійські ігри в Сочі та інші цінні подарунки, а держателі карток Visa від Ощадбанку мають додатковий шанс на перемогу!
За сприяння міжнародної платіжної системи Visa до головних призів акції додано ексклюзивний приз – ще одну поїздку на Олімпійські ігри в Сочі, яку буде розіграно виключно серед клієнтів Ощадбанку. Так, клієнти, які скористаються своєю карткою Visa від Ощадбанку в період з 25 листопада по 25 грудня 2013 року для розрахунків за товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування або мережі Інтернет на території України та за її межами на будь-яку суму, візьмуть участь у розіграші поїздки. Розіграш відбудеться 26 грудня 2013 року.
Нагадуємо, що Зимові Олімпійські ігри-2014 уже зовсім близько. Саме цій події присвячено унікальну акцію «Вперед до перемог з Visa!», в якій може взяти участь кожний держатель картки Visa від Ощадбанку.
Головні призи акції «Вперед до перемог з Visa!» – триденні поїздки на Олімпіаду в Сочі на двох осіб – включають в себе авіапереліт, трансфер, проживання у п’ятизірковому готелі, квитки на три різні заходи Олімпійських ігор та сувеніри. Тож не пропустіть нагоди стати свідком історичної події, що відбудеться в Сочі вперше. Підтримайте найкращих спортсменів світу та заряджайтесь спортивним настроєм разом з Visa та Ощадбанком!
Взяти участь в акції легко. Для цього потрібно лише розраховуватись карткою Visa від Ощадбанку на будь-яку суму за товари та послуги в торгово-сервісних підприємствах, терміналах самообслуговування або мережі Інтернет на території України та за її межами протягом дії акції. Більше трансакцій – більше шансів виграти!
Завдяки Visa та Ощадбанку кожна трансакція, здійснена в період з 14 жовтня 2013 року по 24 листопада 2013 року, надає можливість виграти поїздку на двох на Зимові Олімпійські ігри-2014 у Сочі або один з 25 планшетів Galaxy Tab, а кожна трансакція, здійснена в період з 25 листопада 2013 року по 23 лютого 2014 року, – один із 50 планшетів Samsung Galaxy Tab або один із 25 телевізорів Panasonic 32*. Розіграш призів відбудеться у два етапи: 6 грудня 2013 року та 5 березня 2014 року.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 25 ноя 2013, 10:11

Нові привілеї для держателів преміальних карток MasterCard від Ощадбанку за кордоном


Ощадбанк та міжнародна платіжна система MasterCard постійно працюють над розширенням програми привілеїв для держателів преміальних карток.
Цього разу клієнти Ощадбанку отримали унікальні пропозиції, які діють не лише на території України, а й за кордоном.
Серед них – ексклюзивні привілеї для комфортного відвідування Chic Outlet Shopping® Villages:
· знижка 15% на пакетну пропозицію, яка включає набір спеціальних послуг, починаючи з квитків на автобус класу люкс Shopping Express® до ваучерів на обід та подарункових карток MasterCard® Prepaid;
· знижка 15% на замовлення персонального трансферу Luxury Chauffeur-Driven Service;
· знижка 15% на трансфер автобусом Shopping Express®;
· доступ до VIP-лаунж-зони для держателів карток WorldElite™ MasterCard® тощо.
* Chic Outlet Shopping® представлений у 9 містечках Європи, включаючи Bicester Village (UK), Fidenza Village Milan (Italy), Ingolstadt Village Munich (Germany), Kildare Village Dublin (Ireland), La Roca Village Barcelona (Spain), Las Rozas Village Madrid (Spain), La Valleé Village Paris (France), Maasmechelen Village Brussels (Belgium) та Wertheim Village Frankfurt (Germany).
Thalys International Premium Club. Thalys – міжнародний оператор швидкісних поїздів, що займається перевезеннями за напрямом Париж (Франція) – Брюссель (Бельгія) – Кельн (Німеччина) – Амстердам (Нідерланди). Відпочиваючи або подорожуючи з діловою метою, держателі карток MasterCard® матимуть право вступити до клубу Thalys і отримати такі привілеї:
· знижку 50% на гнучкий тариф першим класом (Comfort 1) та напівгнучкий тариф другим класом (Comfort 2) на всіх маршрутах;
· безкоштовний WiFi;
· можливість скористатися лаунж-зоною Thalys.
Le Printemps надає знижки на шопінг у Парижі. В самому серці міста знаходиться скарб, який є вітриною розкоші, моди, стилю та елегантності – торговельний центр Le Printemps. Усім держателям преміальних карток MasterCard® від Ощадбанку пропонується ексклюзивна VIP-картка Printemps, за якою надаються такі привілеї:
· знижка 10% на товари модних брендів;
· допомога професійних стилістів та консультантів;
· шопінг з вільними руками (усі покупки можна забрати в кінці шопінг-сесії);
· пріоритетне повернення податку за покупки;
· безкоштова доставка по місту за умови вартості покупок від 600 євро;
· VIP-лаунж-зона;
· зарезервований VIP-вхід та парковка.
Hertzта Avis Preferred Club
Hertz та Avis відомі компанії, що пропонують послуги прокату авто по всьому світу. Держателі преміальних карток MasterCard® від Ощадбанку отримають можливість стати членом клубу Avis Preferred Club (безкоштовна участь протягом трьох років) та програми Hertz Gold Plus Rewards (безкоштовна участь протягом чотирьох років). Додаткові переваги для членів клубу та учасників програми:
· підвищення класу авто під час кожного наступного бронювання (якщо є в наявності);
· гарантовані знижками на міжнародні тарифи;
· безкоштовне надання додаткового водія;
· знижки до 35% на стандартні тарифи, дозвільний тариф та тариф EasyEurope/Africa.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 25 ноя 2013, 10:12

На сайті Ощадбанку оновлено депозитний калькулятор

Ощадбанк продовжує розвиток альтернативних каналів продажу продуктів. Новим кроком у цьому напрямі стало оновлення розділу «Депозити для фізичних осіб” на сайті банку. В даному розділі відтепер розміщено новий багатофункціональний депозитний калькулятор, який дає змогу швидко здійснити розрахунок за всіма депозитними програмами банку та обрати оптимальний варіант розміщення коштів.
У разі необхідності отримання більш детальної інформації клієнт може скористатися послугою замовлення зворотного дзвінка від Контакт центру банку, і йому буде надано вичерпну консультацію.
«Кожна людина, яка прагне не лише захистити свої заощадження, але й отримати додатковий дохід, постає перед вибором: яку ж саме депозитну програму обрати? Для того, щоб нашим клієнтам було легше зорієнтуватися, було створено новий депозитний калькулятор. Клієнту лише необхідно зазначити суму, період вкладу та обрати потрібні параметри депозиту, і система не лише виконає розрахунок, а й сформує пропозицію з описом основних умов вкладу, враховуючи регіональні особливості. Якщо заданим параметрам відповідатимуть декілька депозитних продуктів, можна порівняти їх та обрати найбільш зручний та вигідний. Запрошуємо всіх наших клієнтів спробувати, адже це цікаво і просто», – коментує начальник Контакт-центру Анна Старик.
Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 02 дек 2013, 12:03

Ощадбанк приступив до емісії безконтактних карток з технологією MasterCard® PayPassTM

Ощадбанк розпочав емісію платіжних карток із інноваційної безконтактною технологією MasterCard PayPass. Перші картки за технологію PayPass випускаються Ощадбанком на платформі преміальних платіжних карток MasterCard Gold SELECTIVE.
Чип-модуль PayPass - це революційний платіжний інструмент від MasterCard, який дозволяє здійснювати оплату безконтактно і миттєво, і для цього не потрібно додаткових дій із прокатуванням карти через платіжний термінал. Безконтактна технологія PayPass може надати засіб оплати не лише класичною банківською карткою, але й міні-картками, стікерами або просто звичайними предметами, такими як годинники, брелоки тощо, в яких вмонтований чип модуль PayPass. Для здійснення оплати достатньо піднести таку картку або інший предмет з PayPass на відстань 1-2 сантиметри від терміналу, що обладнаний зчитувачем PayPass та здійснити оплату. Швидкість обслуговування за безконтактними картками просто вражає – вона на 40% вища за оплату звичайною карткою. Крім того, при проведенні оплати безконтактну картку можна не виймати із гаманця, чеки підписувати не потрібно, а покупки до 100 гривень чеку не вимагають введення пін-коду.
Безконтактні технології платіжних карток підтримуються самими високими стандартами безпеки та захисту даних карток та розрахунків, таким чином платіжні операції за безконтактною карткою максимально захищені.
Вихід нового карткового продукту від Ощадбанку співпав із проведенням акційного заходу «PayPass & Armin Only Intense», що наразі проводиться міжнародною платіжної системою MasterCard в Україні. Таким чином, держателі карток MasterCard Gold SELECTIVE з PayPass від Ощадбанку можуть не лише оформити в банку самий сучасний платіжний інструмент для розрахунків, але й виграти квитки на фестиваль електронної музики Armin Only Intense, який відбудеться 28 грудня 2013 року в Києві.
«Ми знаємо, що наші клієнти чекають від нас високотехнологічних якісних сервісів і продуктів. Саме тому стратегія роздрібного розвитку банку спрямована на постійне розширення і удосконалення спектру банківських послуг. Безперечно, наші клієнти, для яких особливе значення мають якість і швидкість надання сервісу, гідно оцінять переваги безконтактних карток з технологією MasterCard PayPass», - повідомив Антон Тютюн, заступник голови правління Ощадбанку.
Картки MasterCard Gold SELECTIVE із технологією PayPass підтримуються по всьому світу у понад 1,2 мільйона торгових майданчиків, зокрема торгівлі та сервісу по Україні.
«PayPass сьогодні поступово стає стандартом у 5 тисячах підприємств в багатьох європейських країнах, в тому числі і в Україні. При цьому безконтактний функціонал стає невід’ємною частиною як преміальних, так і масових продуктів, адже переваги, які надають безконтактні платежі, важливі для всіх споживачів», - відзначила Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні.
Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Офіційний сайт - http://www.oschadnybank.com. Контакт-центр Ощадбанку: 0 800 210 800.
PayPass в світі
Впровадження технології PayPass у світі почалося в 2005 році, коли безконтактні платіжні термінали з’явилися в Канаді, США, Японії та на Філіппінах. Сьогодні PayPass-картки можна використовувати у більш ніж 1,6 мільйона торгових точок в 60 країнах по всьому світу, включаючи навіть такі нові сфери для безготівкового розрахунку, як торгові автомати, таксі, пропускні пункти на платних шосе та інше. Станом на червень 2013 року 10 європейських країн випустили більше 1 мільйона карт MasterCard PayPass кожна. У 2011 році Україна поповнила список країн, в яких доступна технологія PayPass.
MasterCard (NYSE: MA), www.mastercard.com – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою в світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність, таку як шопінг, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною та ефективною для кожного. Слідкуйте за новинами компанії на Твіттері @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog і підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

INITO » 09 дек 2013, 21:41

Я делаю переводы системой контакт из РФ в Крым... в данном банке моментально выдают в Гривнах)) все довольны!
INITO
 
Сообщений: 35
Зарегистрирован: 26 ноя 2013, 19:15

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 10 дек 2013, 16:15

Приємні бонуси в L'KAFA CAFE від MasterCard та Ощадбанку

Розпочалися „Дні кави з MasterCard” у лаунж-кафе L'KAFA CAFE для держателів платіжних карток MasterCard та Maestro, емітованих Ощадбанком.
У період з 01 по 30 грудня 2013 року держателі платіжних карток MasterCard та Maestro, розрахувавшись карткою в мережі L'KAFA CAFE, гарантовано отримають смачний сюрприз до кави. При розрахунку у лаунж-кафе на суму 100 грн. і більше кожний учасник акції одержить подарунковий сертифікат номінальною вартістю 50 грн., який може бути використаний у будь-якому закладі L'KAFA CAFE в період з 01 грудня 2013 року до 31 травня 2014 року.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 10 дек 2013, 16:17

Ощадбанк представляє новорічні монети


Менше місяця залишилось до улюбленого з дитинства свята Нового року, і часу для вибору подарунків для рідних та близьких залишається не так багато.
Ощадбанк допоможе зробити цей іноді нелегкий вибір, адже асортимент монет, представлений у банку, поповнився дуже цікавими екземплярами до новорічних свят.
Символ прийдешнього року – Кінь – благородна тварина, шанована в різних культурах за свою витривалість, красу, доброту і працьовитість. Стародавні китайські астрологи вважали коня символом сильної природної енергії.
Ощадбанк представляє монети, присвячені символу 2014 року, в кількох варіантах.
Нове надходження Ощадбанку – срібна монета «Рік коня 2014». Реверс і аверс цієї яскравої монети вирізняється візерунчастим карбуванням. Крім того, кольорове зображення молодого коня на аверсі додає монеті особливої краси. Родзинкою усієї композиції є позолочений елемент у вигляді символа 2014 року, який міститься як на реверсі, так і на аверсі монети.
Особливої уваги заслуговує футляр, у якому міститься монета. Він виконаний у вигляді підкови, яка здавна вважається символом щастя і дарується на удачу.

Приємним подарунком стане також срібна монета з викарбуваним на її реверсі зображенням коня, який скаче на тлі луки. Якщо поглянути на нього, виникає відчуття, що воно динамічне, адже у викарбуваному на монеті зображенні відтворена уся краса коня в русі. Грива, що розвівається у струменях вітру, і сильні напружені м’язи викликають відчуття свободи.
На монеті міститься напис "Year of the Horse" та китайський ієрогліф. Композиція обрамлена золотим карбованим візерунком.
На аверсі монети знаходиться державний герб Республіки Палау, назва країни-емітента, номінал.

Обов’язково знайде своїх поціновувачів і срібна монета з зображенням маленького лошати, що відпочиває на травичці.
Цей малюнок викликає виключно теплі почуття і символізує новий молодий рік, що тільки розпочинається. На монеті також міститься напис "Year of the Horse" та китайський ієрогліф. Композиція обрамлена карбованим візерунком.
На аверсі монети знаходиться державний герб Республіки Палау, назва країни-емітента, номінал.

Ще одним незвичайним і цікавим надходженням Ощадбанку є срібна різдвяна монета «Ялинка 2014».
Перш за все привертає увагу її особлива форма: монета виконана у вигляді ялинки. На її реверсі викарбувана справжня картина, на якій зображені діти у святкових костюмах, а навколо них кружляють сріблясті та золотаві сніжинки. На небі над їх головами сяють зорі, на фоні яких найяскравіше виділяється Віфлеємська зірка. На монеті вона оздоблена кристалом Сваровскі.
Футляр для монети виконаний у вигляді ялинкової прикраси виразного червоного кольору з золотавими візерунками.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 18 дек 2013, 14:33

Ощадбанк провів редизайн корпоративного сайта

Ощадбанк провів редизайн свого корпоративного сайта, завдяки чому він став ще більш функціональним та зручним для користувачів.
Завітавши на оновлений сайт банку, відвідувачі отримають максимально швидкий та зручний доступ до нової онлайн зони „Ощадбанк 24/7”, яка на сьогодні складається з восьми інтерактивних блоків. Серед них – шість сервісів для здійснення операцій: Web-банкінг, мобільний банкінг, здіснення платежів, поповнення рахунків операторів мобільного зв’язку, переказ коштів з картки на картку, оплата авіаквитків, квитків залізничного та автобусного транспорту. Онлайн зона також має два блоки, завдяки яким можна ознайомитись із мережею установ і банкоматів банку та відвідати сторінку Контакт-центру.
Для банку дуже важлива думка його клієнтів. Саме тому на сайті Ощадбанку представлені зручні інструменти для комунікації з операторами Контакт-центру. В разі потреби для отримання більш детальної інформації клієнт може скористатися послугою зворотного дзвінка від Контакт центру, і через деякий час йому буде надано вичерпну консультацію.
Нещодавно на сайті банку також з’явився новий багатофункціональний депозитний калькулятор, який дає змогу швидко здійснити розрахунок за всіма депозитними програмами банку та обрати оптимальний варіант розміщення коштів.
Змінився й дизайн сайта – його кольорові рішення та нові динамічні банери відповідають нещодавно прийнятим корпоративним стандартам банку.
„Ми розглядаємо оновлений сайт не тільки як інформаційний ресурс для вибору того чи іншого продукту. Головне наше завдання – максимально задовольнити потреби клієнтів у банківських послугах. Тому ми поступово перетворюємо сайт банку на своєрідний фінансовий супермаркет, де клієнти можуть користуватися різноманітними інтерактивними сервісами, не відвідуючи установу банку”, – розповів заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.
Публічне акціонерне товариство „Державний ощадний банк України” – один із найбільших банків України, що має найрозгалуженішу мережу установ. Він активно працює у всіх фінансових секторах. Серед його клієнтів найбільші компанії України. Ощадбанк - єдиний в Україні банк, що має закріплену законом державну гарантію повного збереження грошових коштів громадян, довірених банку. Ощадбанк є найнадійнішим банком за версією видання „Корреспондент” та інвестиційної компанії Dragon Capital. Ліцензія НБУ від 05.10.2011 р. № 148. Контакт-центр: 0 800 210 800.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

Re: Новости банка АТ «Ощадбанк»

admin » 18 дек 2013, 14:38

Презентація відділення нового типу в Рівному

12 грудня п.р. у м. Рівному по вул. 16 Липня, 6-а було відкрито перше в Рівненській області відділення Ощадбанку нового типу.

Нове відділення розміщене в самому центрі міста та відповідає вимогам Альбому корпоративного стилю. Внутрішній простір розподілений на зони, кожна з яких має своє призначення. Це перше відділення в Рівненській області, яке містить окремі зони обслуговування та очікування для клієнтів різних сегментів. У зоні самообслуговування розміщені банкомат та інформаційно-платіжний термінал. Для ознайомлення з продуктами та послугами відділення облаштовано плазмовою панеллю.
Установу забезпечено всім необхідним для того, щоб клієнти, як юридичні, так і фізичні особи, мали можливість в мінімальні терміни отримати широкий спектр банківських послуг, зокрема здійснити платежі, розмістити депозити, оформити кредити, відкрити кредитну або дебетну картку, здійснити переказ коштів у національній та іноземних валютах, валютно-обмінні операції тощо.
В урочистому відкритті відділення взяли участь заступник голови правління Ощадбанку Олександр Глущенко, директор департаменту регіональної мережі Ощадбанку Олег Прохода та в.о. начальника Рівненського обласного управління Ощадбанку Руслан Прокопчук.
Олександр Глущенко разом з Русланом Прокопчуком перерізали зелену стрічку на вході до відділення, що символізувало його офіційне відкриття. Зайшовши до установи, представники Ощадбанку сказали декілька слів для присутніх з нагоди цієї події.
«Політика Ощадбанку полягає в переформатуванні установ з метою зробити їх максимально комфортними для обслуговування наших клієнтів. Відносно Рівненської області хочу сказати, що на сьогодні тут працює 135 відділень Ощадбанку, з них 23 установи - в Рівному. На мою думку, завданням на наступний рік буде збільшити кількість установ у місті Рівному мінімум до 30 шляхом відкриття таких само сучасних і висококласних відділень», - зазначив Олександр Глущенко.
Олег Прохода висловив позитивні враження про щойно відкриту установу і зауважив, що на сьогодні Ощадбанк виходить за звичні для клієнтів межі. Ощадбанк активно впроваджує інноваційні технології, альтернативні канали продажів і розширює мережу установ. Даний банківський офіс надає можливість якісно обслуговувати всі категорії клієнтів. Завдяки інноваційним технологіям, задіяним в цій установі, швидкість взаємодії менеджера банку з клієнтом значно збільшується.
Руслан Прокопчук, привітавши всіх присутніх, сказав: «Це перше відділення нового формату в Рівненській області. Звичайно, ми не зупинятимемося на досягнутому, і обласне управління буде розвивати матеріально-технічну базу, створювати ще більш комфортні умови для обслуговування клієнтів та постійно збільшувати кількість сучасних банківських установ».
На свято з нагоди відкриття відділення завітала велика кількість постійних та нових клієнтів банку, які високо оцінили нову багатофункціональну установу.
З нагоди відкриття у ТВБВ №10017/073 проходить акція зі збільшення відсоткової ставки в національній та іноземних валютах за різними видами вкладів.
Ощадбанк запрошує всіх бажаючих завітати до нещодавно відкритого відділення, отримати якісно новий рівень обслуговування, особисто оцінити переваги установи нового типу та приєднатись до великої родини своїх клієнтів.
admin
Администратор
 
Сообщений: 2952
Зарегистрирован: 21 дек 2010, 17:43

След.

Вернуться в Новости банков