Страница 1 из 1

Скарга на роботу працівників банку русский Станадарт

СообщениеДобавлено: 08 апр 2014, 19:13
Jessika
Доброго дня! Я звертаюся до Вас з проханням захистити мене від свавілля працівників банку Русский Стандарт. Мешкаю у м. Херсон. Ніколи не брала позики, кредити тощо в жодній банківській установі. Була у шлюбі з ОСОБОЮ, яка без погодження зі мною взяла кредит (не для родини точно, тому що жодної копійки не приносив - був безробітним) у вищезазначеному банку. З квітня 2013 року мені почали телефонувати, на мої запитання та усні звернення до працівників банку інформації про мій стосунок до цієї справи не отримала, таким чином жодного документального підтвердження про мою причетність до взяття кредиту в банку немає. З чоловіком розлучилася, а дзвінки та погрози не лише не припинилися, але й стали більш погрозливими та небезпечними для моєї нервової системи.
Працівники служби безпеки банку Русский Стандарт Шевченко Борис Миколайович та Діденко Іван Петрович неодноразово телефонували у робочий час на мої мобільний та робочий телефони, що унеможливлювало виконання моїх функціональних обовязків, призводило до нервового збудження, підвищення тиску та спричиняло проблеми на роботі. Вищезгадані особи шантажували мене тим, що погрожували звернутися до мого керівництва та розповісти про те, що мій колишній чоловік винен їм гроші, що зруйнує мою репутацію та довіру до мене); або ж звернутися до МОЇХ БАТЬКІВ (також не мають до цієї справи жодного стосунку), які мають проблеми зі здоровям, а таке звернення може спричинити загострення хвороб! Про те, що ніякого відношення до цієї справи я не маю, не слухали, а у грубій формі наказували передавати йому інформацію (хоча я не проживаю з ним протягом року) та примушували платити за нього гроші. Жодного слова від мене не слухали, а насміхалися, діяли на психіку та вимагали виплату ЧУЖОГО боргу. Врятуйте, будь ласка, від свавілля працівників банку Русский Стандарт!
З повагою, Олена

P.S. Сьогодні надала заяву-скаргу за № 21\7\3-00236 (зареєструвала працівник банку РС в м. Херсон Зленко Н. Г.) до ПАО Русский Стандарт, очікую відповідь за 10 днів (згідно із Законом України "Про звернення громадян"). Очікую на позитивне вирішення мого питання

Re: Скарга на роботу працівників банку русский Станадарт

СообщениеДобавлено: 09 апр 2014, 08:16
Pavel_Konoplianoff
судя по всему, на Вас натравили коллекторов((( искренне сочувствую. а Вы не пробовали обращаться к адвокату? покажите ему документ, подтверждающий вам развод с мужем. пусть ищут его и требуют с него деньги.

Re: Скарга на роботу працівників банку русский Станадарт

СообщениеДобавлено: 09 апр 2014, 18:58
Jessika
Спасибо, Павел, за поддержку. Уже работаю с адвокатом.

Re: Скарга на роботу працівників банку русский Станадарт

СообщениеДобавлено: 10 апр 2014, 09:21
Yura7
Jessika писал(а):Спасибо, Павел, за поддержку. Уже работаю с адвокатом.

успехов Вам!

Re: Скарга на роботу працівників банку русский Станадарт

СообщениеДобавлено: 10 апр 2014, 20:51
Jessika
Спасибо Вам