loaded:ok

Универ Менеджмент

Мы приглашаем всех клиентов оставить отзыв на нашем сайте о своем опыте сотрудничества с различными финансовыми компаниями. На этой странице Вы можете оставить свой отзыв о Универ Менеджмент или обсудить брокера с другими пользователями.

71 Место в
рейтинге: 54
Всего отзывов о
Универ Менеджмент:

1
Положительных отзывов о
Универ Менеджмент:

0
Отрицательных отзывов о
Универ Менеджмент:

1
Официальный сайт:
http://univer.ua

Отзывы о Универ Менеджмент

Администрация Plusiminus предупреждает, что все отзывы о Универ Менеджмент, размещенные пользователями портала, являются их субъективным мнением.

Показать: (0) (1) Все отзывы

Очень скептически отношусь ко всей этой задумке.. Если есть серьезные инвесторы на Украине, то наверняка они работают с крутыми западными компаниями.

Войдите или зарегистрируйтесь, чтобы оставлять отзывы о компании Универ Менеджмент
Место в рейтинге: 54

НОВОСТИ КОМПАНИИ

Новостей, связанных с деятельностью компании нет.

Обсудить на форуме

Обзор компании, особенности работы и отзывы о Универ Менеджмент

Інвестиційна група «УНІВЕР» почала свою діяльність в Україні в червні 2005 року. Основною метою створення групи є надання послуг по організації зручного доступу широкого кола інвесторів до фондового ринку України. Виходячи з цього, ІГ «УНІВЕР» прикладає максимум зусиль для оптимізації процедур завершення і супроводу операцій, спрощення тарифної політики, прозорості клієнтських звітів і забезпечення повної інформованості клієнта.

Інвестиційна група прагне бути ближче до клієнта, допомагаючи йому швидко і безпечно здійснювати операції з фондовими інструментами. При цьому ІГ «УНІВЕР» приділяє підвищену увагу технологічності ведення бізнесу, стандартизації бізнес процесів і постійному підвищенню кваліфікації своїх співробітників. Це дає можливість оперативно і якісно обслуговувати клієнтів компанії і привертати до співпраці партнерів в різних куточках України.

Прагнучи забезпечити максимальну прозорість фондового ринку для клієнта, ІГ «УНІВЕР» розмістила на цьому сайті у відкритому доступі історію котирувань по цінним паперам і вартості паїв інвестиційних фондів, що знаходяться під управлінням ІГ «УНІВЕР». Крім того, наші клієнти зможуть через сайт оформляти заявки на операції і одержувати персональні звіти. З усіх питань, пов'язаним з діяльністю ІГ «УНІВЕР», можна звернутися безпосередньо до ТОП-менеджменту компанії за адресою: [email protected]